AMSTERDAM

 

 

Ana Sayfa
Amsterdam
 
Amsterdam
   
  Roma Hakkında Herşey
ROMA
  Amsterdam Menü   Gece Hayatı
    Amsterdam ana sayfa
    Tarihçe
    Müzeler
    Gezmek için...
    Fotoğraflarla Amsterdam
    Ulaşım, Online bilet
    Şehir içi ulaşım
    Gece hayatı
    Kafe-Barlar, Restoranlar
    "Coffee Shop"lar
    Gitmeden önce
    İlgili web adresleri
    Havalimanı
    Önemli telefonlar
    Vize ve Konsolosluk
 
Merhaba Amsterdam » Gece Klüpleri
Amsterdam Müzeleri

Amsterdam'ın eşsiz gece hayatı ve gece klüplerine benzer yerleri başka yerlerde bulmanız biraz zordur. Gençler ve kendini genç hissedenler için bir sürü etkinlikle dolu olan Amsterdam, şehrin çeşitli yerlerine asılan afişlerle bir çok kalabalığı etkiler ve etkinliklere davet eder. Gece yarılarında başlayıp ertesi gün öğlene kadar süren çılgın partiler, Dj' lerin House Music, Acid, Jazz, Trans, Tekno, Hardcore, vb, değişik müzik tarzlarında çalan gece klüplerini bulabilirsiniz. Her senenin en çılgın partisi olan “Dance Valley” bu sene yaz ortasında gerçekleşti. Çok sayıda sirk çadırının bulunduğu partide, canlı performanslar ve Dj'lerin yaptığı müzik ile insanlar gün boyunca zevkli saatler geçirdiler. Leidseplein, Paradiso ve Melkweg ve daha bir çok irili ufaklı yer ile gece hayatının vazgeçilmez yerlerinden biridir.

Escape

1987'den beri Hollanda'nın gece hayatını süsleyen bir mekan Escape. Özel partiler, müzik, ışıklandırma, dekorasyon, ve progressive müzik tarzı ile, multi medya, modern dans müziği, görsel ve ışık efektli gösterileri ile gençlere hitab eden eşi bulunmaz bir klüp.Dj'lerin haftalık programlarla house ve tekno muzikleri ile insanları doruklara ulaştırdığı en büyük ve popular mekanlardan biri.(2000 üzeri kapasiteye sahip)

Adres : Rembrandtplein 11 Amsterdam

Sinners in heaven

Sinners, Rembrandtplein'ın yanında 3 katlı, şık bir yer. Müzik tarzı R&B Salı günleri ve club tarzı Cuma ve Cumartesi olmak üzere değişir.Mekanda 3 değişik atmosfer yaratılmış, Moulin rouge, mistik ve disko, çok büyük değil fakat bir sürü ayna ve dekoru ile kusursuz bir iç dizayna sahip. Hafta sonu boyunca DJ'ler ile mükemmel bir eğlence.

Adres : Wagenstraat 3-7 Amsterdam

Mazzo

Şehrin en eski gece klübü, avant-garde video gösterileri ile en gözde mekanlardan. Ufak ve sıcak atmosferli klüpte, house müzikten latin ritimlerine ve experimental electroya kadar zevkinize uygun müzik dinleyebilirsiniz. Mekan muazzam bir müzik sistemine sahip. Giriş 10EU.

Adres : Rozengracht 114 Amsterdam

Hotel Arena

Arena'nın mutlu kalabalığı, rock, house ve tekno, şen öğrenciler ve otel misafirleri bu gece klubünde.Klüp 100 yaşını geçmiş eski bir kilisenin içinde yer almaktadır. Eski dizayn tarzıyla süslenmiş yapının orginal hali büyük ölçüde korunmuş. Hafta sonları, lokal ve yabancı Dj'ler eşliğinde güzel bi geceye nedersiniz!

Adres : Gravesandestraat 51 Amsterdam

Panama Club Amsterdam

Amsterdam'ın modern tarafında yer alan bir mekan. Amsterdam central station'dan 5 dakika uzaklıkta, endüstriyel bir anıtın içinde yer alıyor.İçinde tiyatro, gece klübü, bar, stüdyo, café ve bir restoran bulunmakta. Restoranda Akdeniz yemekleri servis ediliyor. Panama'nın en büyük özelliği değişik tarzlar, kültürler, müzik ve sanatı bir arada toplaması. Son zamanlarda, tiyatro, yemek ve eğlence için yeni tarzlar geliştirilmiş.

Adres : Oostelijke Handelskade 4 1019BM Amsterdam

Ministry

Ufak sıcak bir atmosfere sahip. Değişik DJ ve müzik tarzları, think speedgarage, 2-step, R&B-klasikleri vs. Kapıda giriş rahat, belirli bir kıyafet zorunluluğu yok.

Adres : Regulierdwarsstraat 12 Amsterdam

Power Zone

Amstel istasyonunun yanında 5000'nin üzerinde kapasitesi ile Amsterdam'ın mega klübü. Geniş ve ferah iç dizaynı ile organic şekillerde düzenlenmiş oval barlar, yuvarlak duvarlar, ve kocaman bir dans pisti.Rahat kanepe ve koltuklarla donatılmış bir balkon.İkinci kat ise rahatlama yeri.Bir ‘lounge' mekanı.

Adres : Daniel Goedkoopstraat 1 1096BD Amsterdam

 


İletişim / Telif hakları

  Tüm Merhaba Projeleri: Paris - Amsterdam - Roma - Venedik
 

  MerhabaAmsterdam.com'un tüm içeriği editörlerimiz tarafından hazırlanmakta olup, sitede yer alan metin ve görsel
öğelerin tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz. © Copyright 2004 -